top of page
DARCH_logo-01.png

HAKKIMIZDA

Darkatölye olarak; mimarlık, iç mimarlık ve mobilya üretim hizmetleri sunan, profesyonel tasarım ve uygulama firmasıyız. Tasarımdaki tüm teknik ve görsel detayların; kullanıcının konfor, kalite ve estetik anlayışına hizmet etmesi prensibimiz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

ŞİRKET KURUCUSU

Ayşe Bulut, 2005 yılında Batman Fen Lisesi'ni bitirdikten sonra 2012 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun oldu. İstanbul'daki 8 yıllık profesyonel iş deneyimi boyunca şantiye şefliğinden, proje sorumluluğuna mimari alanda bir çok pozisyonda çalıştı. Bu süreç boyunca mekan tasarımı, mobilya üretimi gibi alanlarda çalışmalar da yapan Ayşe Bulut’un uzmanlığı giydirme cephe alanıdır. Hobi olarak, 3D modelleme ve 3 boyutlu yazıcılarla ilgilenir, projeler yapar.

Ayşe, proje yönetimi eğitimi ve 7 aylık yurt dışı deneyiminden sonra kendi tasarım ve üretimlerine ağırlık verebilmek için DarkAtölye’yi kurdu. Ve Darkatölye Türkiye’nin birçok kentinde aktif olarak tasarım ve uygulama projelerine devam ediyor.

unnamed_edited.jpg

PARTNER FİRMA

  • Instagram - Black Circle
  • LinkedIn - Siyah Çember
bottom of page